L2Tower Discord Let's keep the community alive with discord. Discussions about plugins and scripts L2Tower Discord

Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goddess Probleme LOG IN
Author Message
maximus303 Offline
DavidNeottAJ
**

Posts: 72
Joined: Oct 2013
Reputation: 13
Version: 1.4.2.134.4b
Post: #1
Goddess Probleme LOG IN

RE: test

Salut gagiilor am si eu problema si sper so pot rezolva aci in comunitatea noastra ...da farmez pe chronos cu 4-5 partys si sincer sunt satul pina peste cap de farmat iese si ceva para da nu este cine stie ce avere...asa ca am ceva vreme de cind caut un server goddess de la linvior in sus nu conteaza x daca sunt peste 20 unde sa pot buta si sa ma pot bucura de ceva pvp uri, numai ca toate imi dau faild la load si nu reusesc sa ma loghez nici unde ...[in palaria mea] am vazut ca sunt mai multi care cauta asa ceva nu doar eu si am deschis acest thread http://forum.l2tower.eu/thread-log-in-go...ate-server unde vorbind cu adminii am sesizat ca sunt deschsisi in acceptarea de bot program atata timp cit fac rost de ceva playeri in plus,ori nu au lameguard dar eu tot nu ma pot loga nici cum si astept raspuns de la oficiali desi in afara de FOX nu si-a dat nimeni interesu sa ma ajute citus de putin da nici el nu a rupt din soare ::SmileTongue)) ca sa zic asa, mia dat citeva sfaturi dar cu nici unu nu am reusit sa fac tower sa mearga ori sunt eu un tolomac si nu stiu sa ma loghez desi am facuto mai peste tot unde sa putut ori nus... acu eu ma intreb l2 tower este facut doar pentru L2 oficial? ca vad ca in momentul in care nu merge ceva acolo sar toti sa ajute, da miar placea sa cred ca un membru vip pe l2 tower este ajutat de oficiali cu orice fel de problema de log in ar avea ...corect? in opinia mea de aia se si chiama premium nu?...k oricum scuzati romanul care lam scris doar ca sunt destul de suparat am o luna de cind incerc sa ma loghez pe un server de acest gen din poate zecile pe care leam testat...si va astept si pe voi cu un ajutor daca stiti vrun server unde chiar merge tower...un salut si multumesc anticipat
(This post was last modified: 06-01-2015 17:07 PM by maximus303.)
06-01-2015 17:03 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Fox Away
Fraka-kaka-kaka-kaka-kow!
******

Posts: 5,640
Joined: Oct 2011
Reputation: -6666548
Version: 1.4.2.142
Post: #2
RE: Goddess Probleme LOG IN

plm da-mi team view id/pass sa vad ce ai acolo


G2A is a fantastic web-store where you can buy games cheap (40%+ Discounts!)
[Image: uaFndGu.gif]
06-02-2015 09:45 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
maximus303 Offline
DavidNeottAJ
**

Posts: 72
Joined: Oct 2013
Reputation: 13
Version: 1.4.2.134.4b
Post: #3
RE: Goddess Probleme LOG IN

(06-02-2015 09:45 AM)Fox Wrote:  plm da-mi team view id/pass sa vad ce ai acolo
am trimis deja
06-02-2015 10:00 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
maximus303 Offline
DavidNeottAJ
**

Posts: 72
Joined: Oct 2013
Reputation: 13
Version: 1.4.2.134.4b
Post: #4
RE: Goddess Probleme LOG IN

inca am probleme la logare cineva se poate loga pe vrun server Goddess pvp?
06-03-2015 12:04 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 




User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)