Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jednak nowe zgromadzenie jest często
Author Message
caeowud Offline
Amber Basilisk
**

Posts: 33
Joined: Jul 2019
Version: None
Post: #1
jednak nowe zgromadzenie jest często

Podczas gdy ja nabyłem naszą twarz, aby stawić czoła temu konkretnemu późniejszemu sneakerowi z grupy wiekowej pod koniec, angażując ostatni raz, mój małżonek i ja skończyliśmy jako znakomici zadowoleni, który składa się z mody i wydaje się być, powinien być dla każdego sportowca, ODPOWIEDNI! Zaczniemy od twoich produktów technicznych ... Ten specyficzny lekki i przenośny tenisówka jest również dostępny w wersji 271g, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie on szybki. Może być zapchany pełnym standardem ASICS do zarządzania technologią, który zawierać:

Ponadto nowoczesny styl zapewnia Ci Asymetryczny BOA w zestawieniu z linią pod Butów Adidas Ultra Boost 4.0 Technika, która zapewnia, że ​​każda pojedyncza podstawa ukształtuje najlepszą konkretną osobę wraz z jednym z wielu motywów, którymi początkowo fascynował mnie mój współmałżonek. Co więcej, jest wyposażony w zupełnie nowy DynaPanel, który zapewnia większą stabilność podstawową, a także zmieniony przepływ powietrza NYLON UPPERS do trzymania stóp wspaniale wraz z schludnymi ludźmi przez te drogi!

Aby założyć buty Asics Gel-Kayano 24, mój współmałżonek i ja wyobrażaliśmy sobie, że ten konkretny tenisówka może być idealny do triathlonu, który składa się z szybko działającej techniki sznurowania BOA, skarpety mono wraz z oznakowaniem podbicia. Wygląda na to, że mój małżonek i ja skończyliśmy być odpowiednimi! Nasze pierwsze pochodzenie etniczne w tych gorących postaciach było w Ironman Weymouth 80. 3 przez cały wrzesień, podobnie jak dla nas wszystkich, którzy są na ogół tam (lub byliśmy świadkami zdjęć), będziesz świadomy, że ta temperatura skończyła się Zły, który będzie rano! Mroźny, przemoczony wraz z wietrznym! Podczas gdy mój małżonek i ja osiągnęliśmy T2 rzadko używając prawie każdego przeżycia w moich dłoniach. Twój kurs zarządzania!

Na tym etapie nasza stopa skończyła się przesiąknięta przez buty Asics Onitsuka Tiger z moim współmałżonkiem i skończyło się na tym, że obawiałem się, aż mogło to spowodować pęcherze, jednak dzięki twojej technice BOA zapewniło nam idealny kształt oraz doskonałą wygodę technologiczną FlyteFoam. , nasza stopa stała się przytulna wraz ze skutecznie rozpoznaną. Mój małżonek i ja doszliśmy do wniosku, że niesamowicie wymagające pochodzenie etniczne z zaostrzonym przystankiem angażującym naszą populację, popycha mnie prosto na pierwszą pozycję ze względu na ten specyficzny, dość dobrze kulisty tenisówka.

Abyś mógł potwierdzić afirmację ASICS, dopóki ta tenisówka nie zostanie wygenerowana na prawie każdą odległość. Mój współmałżonek i ja wyobrażaliśmy sobie, że osobiście wezmę udział w nowym spotkaniu w nadchodzących pojedynkach i tak, to dopiero wtedy okazało się, że zostałem wybrany dla Chester Gathering przez cały kwiecień. SPORT IN! Zaraz po conpeltingu Asics casual shoes wielu idzie w ramach tego pokazu wewnątrz wzrostu, który obejmuje nasze 50% zgromadzenie w Weymouth, My spouse i skończyło się na tym, że jestem pewny siebie, który skończył jako lekki i przenośne, szybkie, przytulne i lojalne, jednak nowe zgromadzenie jest często odrębnym zwierzęciem, w związku z czym prawdopodobnie wytrzymałoby twoje badanie ... Studiuj kurs, że prawdopodobnie osłabną! Mój współmałżonek i ja przekroczyliśmy zakres końcówek tylko przez dwie: 30: 50, cudownie nasz PB po prostu praktycznie 7 jednostek! Bezpieczny i zdrowy przekazać Mój współmałżonek i ja byliśmy naprawdę zadowoleni, niemniej jednak, jak wygląda nasza stopa? Chester Gathering jest często autostradą głównie bazującą na pofałdowanych drogach lądowych, co oznacza, że ​​twoja stopa będzie potrzebować odpowiedniego uderzenia! Niemniej jednak jestem w stanie poważnie zadeklarować, że zaraz po dwudziestej szóstej. Tylko dwa ml, które uważali za zdecydowanie w porządku, wraz z tym, co jest ważne, aby liczyć natychmiast po zbudowaniu zgromadzenia!
09-21-2019 04:38 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 
User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)