Lineage 2 Tower Forum

Full Version: Porównanie PL = ENG
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Polecam poszukać np. "Alien Mask (Event)"

Barakiel, Płomień Splendoru (Boss Rajdu) Flame of Splendor Barakiel (Raid Boss)
Biegacz Strażniczy Guardian's Strider
Duży Wątrobowy Królik Rabbit


... serio te tłumaczenia robili chyba studenci za grosze
ale i tak item: "Lewak" wymiata .. korwin mikke approves
poczytalem kilka z tłumaczeń i zjechałem. faktycznie sie nawet nie przylozyli, tylko google tlumacz i jazda Big Grin
Yeah i think it too Big Grin
Złe Myśli Shilien Shilen's Evil Thoughts
(Boss Rajdu) - epickie tłumaczenie

loled
pograłem wczoraj na tym kliencie 20min i powiem wam że zryty jest tragicznie.
już na dzień dobry zjebana info w sysmsg gdzie nie potrafili prawidłowo odmienić adeny
to odechciewa się
[Image: shot00000ak.jpg]
już nie wspomnę w ogóle o plikach html, gdzie co chwile spotykam problem z kodowaniem polskich znaków
Do tego dochodzi cała rzesza błędów z miejscem, bardzo jednostkowo podchodzą, np. 5 Milion Adn, albo 6Tysiąc Adn (i brkauje spacji przed Tysiąc)
a dales rade uruchomic towera?
ja nie dalem rady odpalic towera ale sa 3 inne boty ktore jak widzialem dzialaja tylko ze 2 z nich sa platne ;/ z tego co widzialem jeden obchodzi lameguard poprzez odpalanie bota na virtualnym windowsie a 2 inne dzialaja na zasadzie zapamietywania pixeli, nie wiem czy mozna tutaj podawac nazwy wiec nie piszeTongue a ten trzeci niby jest za free ale to jest beta wersji bety wiec dziala tak ze nie dziala Tongue raz na rok cos tam ubije sie zacina itp ;]
Czy sprawdzał ktoś towera premium? Bo jeśli działa to ja wykupię. Tongue
Pages: 1 2
Reference URL's