Lineage 2 Tower Forum

Full Version: Polski OFF
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
ktoś ma jakieś info? Bo obiło mi się o uszy że innova chce postawić OFF server z POLSKIM klientem. Ma ktoś jakieś info o tym?
Przecież to będzie porażka.... Nazw skillów nie ogarniesz co dopiero mobków...
dlatego tym bardziej mnie to ciekawi co oni wymyślą Big Grin
biorąc pod uwagę fakt że firma:
Innova Co. S.à.r.l,
16 Avenue Pasteur L2310,
Luxembourg,
stworzyła nakładke twoząc RUS interface, a teraz chcą PL zrobić Big Grin
sam przykład
RUS: Fire Stone = Ruda Poszar
POL: Fire Stone = Kamień Ognia
Smile
Tłumaczenie gry na język Polski w tych czasach... sprowadzi to tylko tonę gimbusów i innego gówna. Już widzę ten spam na forum gdy rozniesie się wieść o botach do tej gry.
Może wbiję na chwilę by pośmiać się z tłumaczenia.

Na normalną grę jestem już za stary, po 1-2h rzygam całą tą farmą...
Podziwiam ludzi którzy wbili 9999 lvl bez bocenia.
podobno open beta testy beda na czasie jakos pod koniec miesiaca. klient gry bedzie po polsku strefa czasowa tez Big Grin wszystki 0wn clany z lol priv serverow juz zadeklarowaly ze beda ale jak tak czytam ich forum to z ncwest tez chceili tam przejsc ale rozmyslili sie widzac jak wyglada gra na obecnym serverze 4game

p.s co do tlumaczenia to zapewne bedzie z czego sie posmiac Big Grin
Do questów może się to jedynie przydać, npc/itemy/skille/nazwy lokacji powinny pozostać po angielsku. No ale zawsze można podmienić parę plików z clienta angielskiego... + plugin do podmiany w locie nazw npc'ow w opisach questow...
Hebel wybierasz się na PL OFFA?
Bling pewnie na 99% pójde bo nuda jak nie boce i skryptów nie płodze Smile
najwyżej tak jak na 4game bede bocił aż mnie wybanują Big Grin
Wejde sie posmiac, napewno bedzie QQ o botach na forum.
Slyszlaem tez ze podobno nie mozna odpalic wiecej niz jedno konto na jednym komputerze xD
na 4game zeby miec boxa trzeba bylo sobie premium kupic.
Pages: 1 2 3
Reference URL's