Lineage 2 Tower Forum

Full Version: 2 pytanka
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mam 2 pytanka.

1) L2Tower obsluguje juz windows 7 ? (nie chcialam emulowac systemu XP bo wtedy jest sporo problemow )

2) Orientuje sie ktos czy L2Tower dziala na Nexus'ie od DEX'a ? Glownie chodzi mi tylko o auto spam potow Smile Zeby nie zlapac auto-bana za uzywanie bota.

Pozdrawiam
Karolina
1. Powinien zawsze obsługiwać, ja go nie testowałem, jak nie obsługuje to tylko i wyłącznie wasza wina że nikt niechce pomóc w testach.. Tongue
Działa działa... Sam mam 7 x84
Co do dexa... nie wiem , sprawdź.
Chetnie bym sprawdzila ale juz na jednym koncie otrzymalam auto-bann'a za odpalenie L2Control Tongue
A zeby inne konta dzialaly musialam specjalnie zmienic rozmiar dysku, na windows 7 troche musialam sie naglowic jak to zrobic i na dodatek same powiekszanie rozmiaru dysku o 1,5gb trwalo 2h Smile

Dlatego jesli ktos juz testowal i moze sie podzielic informacjami na temat tego czy otrzymal auto-banna to bylabym bardzo wdzieczna :*

Pozdrawiam i dziekuje za wczesniejsze odpowiedzi Smile
DEX banning IP, account + hkey...
for unban must pay 25€ or reinstal win with another s/n.. imposible to change hkey in win.
so its not very good even to test it... let me know...
To tak, mam najnowsza wersje L2Tower,skopiowałem pliki L2Tower.dll i L2t.dll do swojego systemu, zmianiłem nazwę L2t.dll na L2UI.dll, uruchamiam go poprzez plik l2tower.exe, wskazuje katalog z plikiem l2.exe (serwer nexus- lineage.ro) uruchamiam klikając Run& Inject 1x, loguje się normalnie, pojawia sie dymek ( Gracia Final, PID) gdy klikam prawym przyciskiem myszki mam Running Games -> PID, mój nick. Wracam do launcher'a klikam 'Inject into process' i wyskakuje mi błąd - No non-injected L2 process found, runa game first. Co robię źle ? Jeżeli ClockMan uruchomisz mi Twój program na tym serwerze, zapłacę Ci poprzez donacje. Wystarczy aby działał CP spamer Smile

Pozdrawiam
Ale zakreciles... Strasznie, wymieszales wszystkie mozliwe metody...
Pobawie sie tym jutro, teraz kodze...
ok, udało mi się uruchomic Smile
Odpaliłeś go na Nexusie i działa? Bo też potrzebuje CP spammera. Jeszcze jak by BDk, mógł tańczyć co 2min i asystować to juz w ogóle było by zajebiście.
Reference URL's