Lineage 2 Tower Forum

Full Version: L2 Tower PL
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam Smile

Mam pytanie, czy można ustawić postać by mogła leczyć bez party,chodzi o Iss Enchantera albo Aeore Healera ^^
(chodzi o leczenie low lvl'a by nie zabierać expa).

Z Góry dzięki za odpowiedz.
Aktualnie nie, chyba ze napiszesz skrypt...
ja dziś chwile się bawiłem pisaniem plugina leczenie na PM, tylko jeszcze ma perę bugów wiec nie zamieszczę dziś. Przeznaczony on będzie bardziej dla tych, którzy grają na starszych kronikach niż GoD, gdzie OOP nie ma dostępu do info o postaci jak buff/hp/mp status. To ewentualnie t będziesz mógł spróbować użyć.
sprawdz sobie to: dodajesz postac do pt, wywalasz ja
i od tego czasu server wysyła info o hp postaci, działało to za czasów interlude i pewnie działa nadal bo widziałem duzy spam po stronie eventów dla postaci ktore byly poza pt
Ok Smile wppw to powodzenia z tymi pluginami Smile na pewno to by się przydało Big Grin
plugin heall na pm dziala.
Co do tego co Clokman powiedzial, to testowalem to na DEX IL i tam to nie kmini, po kiku z pt, char nie dostawal info o HP/Cp status osoby z poza pt (przynajmniej na 2 sposoby jakie ja testowalem to mi nie zaskoczylo)


użycie skryptu:
Na postaci ktora ma być helowana odpalasz komende: /healme
na helerze odpalasz : /healhim
tylko ważne jest żeby za pośrednictwem L2TowerEditor recznie zmodyfikować:
    LUA Programming
HealerNick = "xCardix"; --type here nick of healer witch to PM
DDNick = "xDDx"; --type here nick of char witch need to be 
HealSkillId = 1217; --set Skill Id on Healer to use Heal - Greater Heal
HPPercentToUseSkill = 28;  --set % HP when to ask for heal
RangeToReqHeal = 600; --range in witch plugin will work
HealReqCommand = "hpplz";  --set command to ask/pm for heal

Reference URL's