Lineage 2 Tower Forum

Full Version: salutare
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
General protection fault! din moment ce iti da chestia asta ori ai ban pe IP ori incerci sa te loghezi cu l2tower si nu iti da voie clientu ori cu vreun alt program si de asta iti da , de exemplu la mine daca las botu sa farmeze de nebun si nu dau click in joc la 5 minute primesc chestia de mai sus cu general protection, ce iti recomand schimbati ip sau logheazate din alta parte pe l2 serveru tau si incearca si cu alt account sa vezi care e de fapt buba Big Grin deci inainte de a te logha pe alt ip fati unu free sa intri in joc dupa intra cu mainu tau , te salut si sper sa te pot ajuta
am luat si de la ei si de site si la fel imi da erroare nu stiu dc oare ma ia toti nervi AngryAngry

si am o problema cand imi fac registren la Security Question nu ma lasa nici cu lineage 2 nu stiu cu ce sa completez sa mearga inregistrarea
incearca google lineage2 123445 incearca mai multe Big Grin
(01-24-2015 21:50 PM)sorin_sorin Wrote: [ -> ]am luat si de la ei si de site si la fel imi da erroare nu stiu dc oare ma ia toti nervi AngryAngry

si am o problema cand imi fac registren la Security Question nu ma lasa nici cu lineage 2 nu stiu cu ce sa completez sa mearga inregistrarea
Pages: 1 2
Reference URL's