Lineage 2 Tower Forum

Full Version: cum trec de lameguard???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
salut revin cu un post din http://forum.l2tower.eu/thread-l2mid-bypass am facut toti pasii de aici pe un server care nu merge botu am tot ce trebuie si nici o sansa sa mearga sau https://www.youtube.com/watch?v=CFA1GKCyeLo ,
ma poate ajuta careva va rog sa fac si eu butu sa mearga sau sa ma sfatuiasca cu ceva??? promit sa ma revansez
nu treci, serverele care il folosesc platesc taxa lunara pentru el, ca se te faca sa farmezi ca un negru sau sa donezi si cu banii tai donati isi fac vile s.a.m.d.
pai vad ca exista fel si fel de metode si ca sa donezi tre sa fi prea obsedat , eu vreau sa ma mai scuteasca de cateva munci,nu stiu daca se gaseste careva binevoitor pe aicisa sa ma ajute raman dator
(12-06-2014 18:29 PM)Fox Wrote: [ -> ]nu treci, serverele care il folosesc platesc taxa lunara pentru el, ca se te faca sa farmezi ca un negru sau sa donezi si cu banii tai donati isi fac vile s.a.m.d.
ala e scopud e aia fac server asa de cacat cu donatii si cumpara antibots ca au bani de la fraieri, serverele de genu sunt niste jeguri care vand orice pe bani
orsicat donatii tot or sa fie indiferent daca joaca sau nu cu botzi,problema este ca nici un program nu mai merge ,L2Tower,l2net,l2divinity,superman s.a.m.d , si cei care stiu tin decat pt iei , pana si tu sti fox dar la fel ti pt tn,
(12-06-2014 18:42 PM)Fox Wrote: [ -> ]ala e scopud e aia fac server asa de cacat cu donatii si cumpara antibots ca au bani de la fraieri, serverele de genu sunt niste jeguri care vand orice pe bani
Eu nu mai joc l2 de 1an

Relax
nici eu nu am mai jucat de 1 an dar m-am apucat iara ca ma chemat una pe serveru din buza, si iar tre sa caut butzi si din hard am sters tot nu mai am nimic,absolut nimic, daca e careva care ma poate ajuta raman dator sa imi lase private ,multam
(12-07-2014 09:52 AM)Fox Wrote: [ -> ]Eu nu mai joc l2 de 1an

Relax
revin cu un repost am facut rost de ce imi trebuie am reusit sa trec de lameguard dar problema e in felu urmator cum fac sa injectez ca pidu din l2tower nu mil primeste prgramu pt ca este special doar pt 2 servere zice ca pe "You already used the bypass or is not for l2Holiday <bypass is not universal atm> eu vreau sa il fac pt l2ameriKa si l2null [Image: attachment.php?aid=2186] careva care are idee sa ma ajute si pe mine am vazut ca este facut in executabil sau nu stiu ca are foarte putin 8km chestia unde bagi pidu ala ,multam cu respecte
pai posteaza sit tu bypasu in private section sa se poata uita la el
(12-15-2014 00:11 AM)Fox Wrote: [ -> ]pai posteaza sit tu bypasu in private section sa se poata uita la el
bosule ma intereseaza metode de
Injectare a pidului din l2tower programul care il am eu e doar pt 2servere,daca ai ideii ceva spunemi te rog

(12-15-2014 00:11 AM)Fox Wrote: [ -> ]pai posteaza sit tu bypasu in private section sa se poata uita la el
bosule ma intereseaza metode de
Injectare a pidului din l2tower programul care il am eu e doar pt 2servere,daca ai ideii ceva spunemi te rog
Pages: 1 2
Reference URL's