Lineage 2 Tower Forum

Full Version: gameguard fail
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
staram sie uzywac l2tower na l2.com
podobno tutaj nie ma z tym problemu.

licencje mam postepuje zgodnie z instrukcjami a przynajmniej tak mi sie wydaje, korzystam np z run & inject 1x albo into process ladnie sie loguje itp ale po zalogowaniu natychmiast dostaje komunikat

gameguard fail please restart l2

co robie zle o czyms zapomnialem ?
odpalileÅ› lanucher l2 po podmianie dsetup.dll?
lanuncher skanuje folder system przy starcie
skasowalem folder gameguard z systemu jakis plik tez GameGuard.des kiedujac sie ta instrukcja
http://mmoct.eu/showthread.php?t=64020

co dziwne folder gaeguard caly czas sie pojawia po wlaczeniu ale moze tak ma byc nie wiem Smile

teraz dostaje dc przed logowaniem komunikat podczas proby wpisania loginu i hasla jest taki:

the ganeguard file is damage.
pleas reinstall gameguard
(erorCode=610)

hmmm jak przeinstalowav gameugarda?

widze ze to zalezy jaki plik dsetup.dll w sieci znajde to rozne dziwne informacje wyskakuja albo przed logowaniem albo po.
ale nawet znalalezlm tutaj temat ktory plik nalezy pobrac na serwer ofa i to tez nie dziala a gameguard folder w systemie caly czas sie pojawia

nie wiem co robic dobrze podmieniam ten plik ale jak tylko odplam l2 pojawia sie katalog gameguard i pozniej dostaje dc juz po zalogowaniu

czy mozecie podac jaki ma byc plik dsetup.dll na lineage2.com ?

i dlaczego ten katalog gemeguard caly czas sie pokazuje
bardzo dziekuje przeinstalowalem raz jeszcze wszystko co tylko moglem z odpowiednim dsetup`em Tongue i teraz dziala

naprawde bardzo dziekuje Smile
Reference URL's