Lineage 2 Tower Forum

Full Version: Locuri de farm
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salutare,

Este un topic dificil deoarece probabil nimeni nu doreste sa spuna pe unde farmeaza ca sa nu se supra aglomereze dar cred ca sunt informatii pe care le puteti da desprelocurile din care ati plecat si de ce.
Unde farmam eu inainte de ertheia chiar nu mai fac nimic acum pentru ca au busit dropul de tot.

De exemplu: Am auzit pe cineva ca farma prin stronghold si facea 300kk/zi inainte de update si cam 150kk dupa. Mie nu mi se pare aproape de adevar pentru ca am mai farmat si eu pe-acolo si nu imi aduc aminte sa fi facut 300kk/zi inainte de update.

Voi ce spuneti? Cam cat se face pe zi in Stronglold 2/3, Nornil's Cave?
Dar in EG/GF? Am vazut ca e destul de plin, chiar se merita sa bagi un party acolo?
Iar zonele mai mari? Pagan, Helfire, Orbis, se merita vre-una?

Multumesc anticipat!
Sti cum e faza cu e-penis si cu marimea la peste cand iti povesteste pescaru...

Nu cred ca mai exista asa ceva tot dropul e distrus ca sa forteze lumea sa cumere drop runes din SHOP tot jocu e distrus cu shopu ala
(08-18-2014 14:02 PM)Fox Wrote: [ -> ]Sti cum e faza cu e-penis si cu marimea la peste cand iti povesteste pescaru...

Nu cred ca mai exista asa ceva tot dropul e distrus ca sa forteze lumea sa cumere drop runes din SHOP tot jocu e distrus cu shopu ala

sunt de acord cu tine
si totusi, de botaqt tot se boteaza si se va bota, cu drop rune daca e necesar (desi ma indoiesc)
din fericire pt mine pot tine f multe boxuri asa ca ma multumesc si cu zona mai putin profitabile
tocmai deaceea intreb, daca cineva farma undeva si nu ii mai convine asa ca a gasit o zona mai buna sa spuna doar cat facea in zona din care a plecat, nu unde s-a dus Smile
(08-18-2014 14:23 PM)goanga1 Wrote: [ -> ]
(08-18-2014 14:02 PM)Fox Wrote: [ -> ]Sti cum e faza cu e-penis si cu marimea la peste cand iti povesteste pescaru...

Nu cred ca mai exista asa ceva tot dropul e distrus ca sa forteze lumea sa cumere drop runes din SHOP tot jocu e distrus cu shopu ala

sunt de acord cu tine
si totusi, de botaqt tot se boteaza si se va bota, cu drop rune daca e necesar (desi ma indoiesc)
din fericire pt mine pot tine f multe boxuri asa ca ma multumesc si cu zona mai putin profitabile
tocmai deaceea intreb, daca cineva farma undeva si nu ii mai convine asa ca a gasit o zona mai buna sa spuna doar cat facea in zona din care a plecat, nu unde s-a dus Smile

vai ce tacuti sunt romanii Smile
ExP and Farming grounds!!
1-10 near starting village
11-20 outside gludin and felmere harvest grounds
21-30 necropolis of sacrifice
31-40 heretics catacomb/pilgrims necropolis
41-50 branded
51-60 apostate
61-70 witch
71-80 different locations either catacombs/necropolises (dark omens,disciples,forbidden path or saints) or ketra/varka/blazing swamp/imperial tomb/4s/loa etc
parerea mea este ca cel mai rapid faci bani cu party pina in 90 in SOA dupa deja dropu scade simtitor spunetimi unde as putea face ceva bani cu un party de 95 ca sincer in orbis de crescut creste cumva da e saracie mare la drop
Cred ca poti sa faci ceva de genu

1. 14 caractere 2 party ...
2. Donatie pe fiecare de 5 dolari
3. Botezi prin rotatie 8 ore cu in grup 8 cu celalat ... ´
4 . Have fun ajungi cu ei mari in vreo 3 luni si dupa botezi in Hell Fire
Reference URL's