Lineage 2 Tower Forum

Full Version: sal are stie cum scap de LameGuard
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
care stie cum scap de LameGuard ca sa ma pot juca cu botul ?? va platesc care ma ajuta sun din timisoara
mos ene nu ai cum sa scapi acum majoritatea serverelor de l2 mai putin interlude au toate lameguard ... poti folosi programe de bot undetectable Big Grin e oleac cam greu de configurat dar merita
(06-08-2014 15:54 PM)ene Wrote: [ -> ]care stie cum scap de LameGuard ca sa ma pot juca cu botul ?? va platesc care ma ajuta sun din timisoara
merge doar cu pixel bots
presupun ca si pixel bots ala trebuie cumparat sau cum ca free in niciun caz nu il gasesti ??? referinte ceva??
(08-20-2014 01:20 AM)Fox Wrote: [ -> ]merge doar cu pixel bots
cam in 1-2 luni da va fi cu plata lunara
interesant un link ceva de unde se poate lua???
(08-21-2014 01:44 AM)Fox Wrote: [ -> ]cam in 1-2 luni da va fi cu plata lunara
inca e in fabrica Smile
(08-21-2014 15:58 PM)Fox Wrote: [ -> ]inca e in fabrica Smile

1. tu il faci?
2. prin pixel bots se intelege un program care analizeaza pixeli din fereastra si foloseste actiuni bazate strict pe interactiunea cu ce este vizual acolo?
3. genul asta de program nu foloseste cumva f multe resurse?
in ritmu asta vor disparea toate ogg si ig bots si fiecare va folosi tot ce poate si crede mai bine :D am observat in ultimu timp nici l2tower , l2divine, L2Tower,l2net nu mai merg pe astea care au lameguard ... pana se gaseste o solutie cei care au gasit o modalitate de a trece profita sa faca bani de pe urma asta :D ,pana atunci astia care nu vrem sa donam stam pe bara ca tre sa pice ceva :D
(08-21-2014 16:42 PM)goanga1 Wrote: [ -> ]
(08-21-2014 15:58 PM)Fox Wrote: [ -> ]inca e in fabrica :)

1. tu il faci?
2. prin pixel bots se intelege un program care analizeaza pixeli din fereastra si foloseste actiuni bazate strict pe interactiunea cu ce este vizual acolo?
3. genul asta de program nu foloseste cumva f multe resurse?
cand e gata va fi postat aici pe forum Smile pana atunci save up some cash
Pages: 1 2
Reference URL's