Lineage 2 Tower Forum

Full Version: NC SOFT NAIA l2.exe error
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam
Temat pewnie sie powtarza szukałem na forum,czytałem wszystkie poradniki robiłem dokładnie tak jak opisano i nic.Jak nie działało tak nie działa cały czas mam problem z błędem "l2.exe przestał działać"
Mimo ściągania najnowszego systemu update towera to i tak mi wywala jak kolwiek bym niezrobił.Czy l2tower działą teraz na vailance?Jeżeli tak to może mi ktoś pomóc z odpaleniem?
Tak działa moze coś wiecej opisz jaki system masz. Jak odpalasz czy masz ustawione uruchom jako administrator i uruchom w zgodnosci z windows xp
(03-24-2014 19:53 PM)krolik1908 Wrote: [ -> ]Witam
Temat pewnie sie powtarza szukałem na forum,czytałem wszystkie poradniki robiłem dokładnie tak jak opisano i nic.Jak nie działało tak nie działa cały czas mam problem z błędem "l2.exe przestał działać"
Mimo ściągania najnowszego systemu update towera to i tak mi wywala jak kolwiek bym niezrobił.Czy l2tower działą teraz na vailance?Jeżeli tak to może mi ktoś pomóc z odpaleniem?

sciagnij czysty client, zrob update
pozniej wywal stary system i wrzuc system z towera
uruchamiaj gre z l2.exe
System Win 7 x64.Towera odpalam jako administrator.Klienta mam czystego bo dopiero sciągałem,update zrobiony.Nie ważne czy odpale metodą "iniect into process" czy "run x1" zawsze jest to samo gra się załącza i odrazu wywala l2.exe przestał działać.Tower w wersji 1.4.1.118 system z21.Zainstalowałem wszystkie biblioteki tak jak było opisane sam system stawiałem tydzień temu.Próbowałem przed chwilką odpalić towera ze zgodnością xp i nic.
Reference URL's