Lineage 2 Tower Forum

Full Version: Jak używać zeby dzialalo?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Chcialbym sie zapytac czy jest jakas osoba ktora mogla by w jakis sposob opisac co trzeba zrobic z patchami, ktore niektore osoby umieszczaja. L2 Tower uruchamia mi sie , ale nie wiem co trzeba dalej robic. Prosze o pomoc.
Wszystko jest opisane na tym forum
Opisane co nieco jest, doszedlem co trzeba zrobic zeby L2T sie uruchomil. Jesli wiesz o co chodzi z tymi patchami to prosze napisz Moze i jest to opisane na tym forum ale nie do konca wiem gdzie tego szukac ;/
Tu wszystko jest opisane.
Z tego co tu podales (wg mnie co zrozumialem) jest jak uruchomic L2T, ale nic o patchach, jak dodawac, jak dzialaja, jak uruchamiac.
english please
(09-21-2011 19:51 PM)juhmen15 Wrote: [ -> ]Z tego co tu podales (wg mnie co zrozumialem) jest jak uruchomic L2T, ale nic o patchach, jak dodawac, jak dzialaja, jak uruchamiac.

Autoupdate feature takes care of everything related to bot itself.
If you mean patching game's system folder - you don't need that at all in most cases. Just use "Run & Inject x" button in bot launcher.

P.S. Sorry for English.
A jest jakas instrukcja obsługi tego programu? Czy ten program sam z siebie działa i nie potrzebuje żadnej inicjatywy ze strony uzytkownika?
(09-22-2011 11:03 AM)juhmen15 Wrote: [ -> ]A jest jakas instrukcja obsługi tego programu? Czy ten program sam z siebie działa i nie potrzebuje żadnej inicjatywy ze strony uzytkownika?

A moze frytki do tego ? Do Windows'a tez potrzebujesz instrukcje ?
Poczytaj forum, wiele przydatnych informacji tu znajdziesz.
Tak ciężko poszukać? Boli? link
Pages: 1 2
Reference URL's